بسته ایران جراحی سینمای عمل جراحی

بسته: ایران جراحی سینمای عمل جراحی فیزیوتراپی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سیستم پیش‌بینی کننده تعداد مخاطب فیلم سینمایی را اختراع شد

یک سیستم هوش مصنوعی تازه می‌تواند تعداد مخاطبان فیلم را تنها با دیدن تریلر آن، پیش‌بینی کند.

سیستم پیش‌بینی کننده تعداد مخاطب فیلم سینمایی را اختراع شد

سیستم آینده نگری کننده تعداد مخاطب فیلم سینمایی را اختراع شد

عبارات مهم : سیستم

یک سیستم هوش مصنوعی تازه می تواند تعداد مخاطبان فیلم را تنها با دیدن تریلر آن، آینده نگری کند.

به گزارش ایسنا ، تریلر فیلم های تازه مانند تصویرهای بعد زمینه رسانه های اجتماعی در شروع بسیاری از ویدئو ها، در حال حاضر واقعا در جلب توجه و جذب مخاطب خیره کننده عمل می کنند و احتمالا در آینده حساب شده است تر می شوند.

محققان در کمپانی فیلم سازی “قرن ۲۰ فاکس” یک سیستم یادگیری عمیق اختراع کرده اند که می تواند آینده نگری کند که چه کسانی بر اساس تریلر فیلم، متمایل به دیدن آن فیلم خواهند بود.

به لطف تغذیه این سیستم از صدها تریلر فیلم و سوابق حضور و استقبال مردم از این فیلم ها، این سیستم می تواند ارتباط بین عنصرهای بصری در تریلر مانند رنگ ها، صورت ها، منظره ها، نورپردازی و عملکرد فیلم را با جمعیت استقبال کننده از فیلم ایجاد کند.

به عنوان مثال، یک تریلر با تعداد زیادی دیالوگ و رنگ های گرم گروه متفاوتی از مردم را نسبت به یک تریلر با رنگ های تند و صحنه های خیره کننده به سینما می کشاند.

در حالی که فاکس از فیلم های موجود به عنوان یک معیار استفاده کرد، همچنین در آینده نگری عملکرد فیلم های آینده اش موفق شد، آیا که نشانه های بصری در تریلر یک فیلم جدید، یک بینش و آینده نگری در مورد استقبال تماشاگران در چند ماه آینده به هوش مصنوعی می دهد.

این سیستم هوش مصنوعی تازه می تواند به واسطه ساخت تریلرهای جالب و متناسب با سلیقه عامه، به استودیوهای فیلم سازی در جذب مخاطب و کشاندن اقشار متفاوت مردم به تماشای فیلم کمک کند.

سیستم پیش‌بینی کننده تعداد مخاطب فیلم سینمایی را اختراع شد

واژه های کلیدی: سیستم | مخاطب | اختراع | استقبال | هوش مصنوعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog