بسته ایران جراحی سینمای عمل جراحی

بسته: ایران جراحی سینمای عمل جراحی فیزیوتراپی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ما هر لحظه با اصغر شاهوردی می‌میریم

همسر اصغر شاهوردی ۱۱ سال بعد از اتفاق تلخی که منجر به عارضه مغزی و زمینگیر شدن صدابردار باسابقه سینمای کشور عزیزمان ایران شده است هست، با گله از وضعیتی که این ر

ما هر لحظه با اصغر شاهوردی می‌میریم

ما هر لحظه با اصغر شاهوردی می میریم

عبارات مهم : ایران

همسر اصغر شاهوردی ۱۱ سال بعد از اتفاق تلخی که منجر به عارضه مغزی و زمینگیر شدن صدابردار باسابقه سینمای کشور عزیزمان ایران شده است هست، با گله از وضعیتی که این روزها پشت سر می گذارد، می گوید: در سینمای کشور عزیزمان ایران اتفاقی که جهت اصغر شاهوردی رخ داد جهت هیچ کس دیگر پیش نیامده و هر کسی هم که فوت کرده راحت شده است هست، ولی ما هر لحظه با اصغر شاهوردی می میریم و زندگی مان نابود شده است است.

ما هر لحظه با اصغر شاهوردی می‌میریم

به گزارش ایسنا، سال ۱۳۸۶ بود که همزمان با ساخت فیلم «چراغی در مه» به کارگردانی پناه برخدا رضایی، اصغر شاهوردی که از نخستین صدابرداران سرصحنه سینمای کشور عزیزمان ایران است و سابقه صدابرداری فیلم هایی همچون «هامون»، «پری»، «لیلا»، «قرمز»، «باشو غریبه کوچک»، «اجاره نشین ها»، «شاید هنگامی که دیگر»، «کیمیا»، «سارا»، «بانو»، «زیر پوست شهر» و «خانه دوست کجاست؟» را در کارنامه کاری خود دارد، در یک اتفاق رانندگی هنگام بازگشت از صحنه دچار ضرب دیدگی مغزی شد و از آن روز تا به حال در بستر افتاده و همسرش اشرف افشاری از او پرستاری می کند.شاهوردی هفته گذشته همراه با همسرش به مهمانی افطاری مدیر جمهور رفت؛ احوال نه چندان مساعدش بهانه ای شد تا گپ کوتاهی با همسر این سینماگر داشته باشیم و از حال این روزهایشان جویا شویم.افشاری قبل از هر چیز با اشاره به اینکه همان آمدن به افطاری در هوای طوفانی و بارانی باعث شد تا حال شاهوردی بدتر و فردای آن روز راهی دکتر شود،از اوضاع درمانی و بیمه ای همسرش گله کرد و گفت:تامین هزینه داروهای آزاد خیلی سخت است چون خارجی و گران هستند و بیمه صدا و سیما و تکمیلی هم هزینه آن ها را به علت تجویز آزاد نمی پذیرد.

وی اضافه کرد: این در شرایطی است که به علت مشکلاتی که مدتی قبل پیش آمد یک عمل جراحی باید بر روی اصغر شاهوردی انجام شود.او راجع به این مساله با اشاره به اینکه منزل سینما هزینه های مربوط به فیزیوتراپی را می پردازد، گفت: متاسفانه یکی از مدیران سابق وزارت ارشاد جهت انجام فیزیوتراپی و پرسشها مالی اش همکاری نکرد که همین باعث شد فیزیوتراپی یک ماه قطع شود و پوکی استخوان، منجر به شکستن لگن و کمر شود. این دردسر تازه به عمل جراحی نیاز داشت ولی عمل هم موفقیت آمیز نبود و حالا منتظریم وقت جراحی دیگری فراهم شود.همسر شاهوردی که از میانه های صحبتش متاثر بود با گریه ادامه داد: متاسفم که فقط جهت کار و سابقه افرادی مثل اصغر شاهوردی، مسئولان و همینطور بسیاری از سینماگران پُزش را می دهند ولی هیچ کس نیست کمکی کند. الان هم فقط از طرف وزیر ارشاد نماینده ای آمد تا کارهایی را پیگیری کند، ولی من از آقای حیدریان هم توقع دارم، نه به عنوان کسی که پست و مقام دارد بلکه به عنوان یک انسان توقع دارم.

همسر اصغر شاهوردی ۱۱ سال بعد از اتفاق تلخی که منجر به عارضه مغزی و زمینگیر شدن صدابردار باسابقه سینمای کشور عزیزمان ایران شده است هست، با گله از وضعیتی که این ر

یا آن تهیه کننده ای که سرش را شب با آرامش روی بالش می گذارد و دم از ایمان می زند، یک بار شده است سراغ ما را بگیرد؟ آقای جنتی که هنگامی که وزیر بودید قول پیگیری و کمک دادید، الوعده وفا!افشاری که اصلا تمایلی ندارد تا همسرش را به مراکزی بسپارد که از او مواظبت کنند، گفت: من عادت کرده ام طوری از اصغر شاهوردی نگهداری کنم که انگار نه انگار این همه مسئله دارد، حتی نمی گذارم کمی ته ریش روی صورتش بماند، ولی دیگر بریده ام چون به لحاظ جسمی هر روز توانم کمتر می شود و فقط شاید اگر کسی چند ساعت در روز به من یاری کند شرایطم بهتر شود. با این حال در کار خدا مانده ام و اصلا نمی دانم آیا باید وضع ما این طور ادامه داشته باشد؟ آیا من باید افسرده باشم و فرزندانم نه فقط غصه پدر بلکه غصه مادرشان را هم بخورند؟ چه کسی در سینمای کشور عزیزمان ایران مثل اصغر شاهوردی شده؟ هیچ کس! الان وضع ما طوری شده است که همگی به روانکاوی نیاز داریم چون اصغر که گوشه ای خوابیده و همه فقط از او می گویند ولی کسی توجهی به خانواده اش نمی کند که چه اتفاقی برایشان رخ داده است.او در عین حال تاکید کرد که دکتر احمدی مشاور وزیر فرهنگ پیگیری هایی جهت بعضی کارهای این سینماگر از جمله گفتاردرمانی انجام می دهد و از آنجا که این روزها خود او دچار پرسشها و گرفتاری هایی شده است برایش آرزوی سلامتی کرد.

روزنامه آرمان

واژه های کلیدی: ایران | جراحی | سینمای | عمل جراحی | فیزیوتراپی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog