بسته ایران جراحی سینمای عمل جراحی

بسته: ایران جراحی سینمای عمل جراحی فیزیوتراپی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری واکنش مدیر شبکه سوم سیما به مطالب انتشار یافته علیه احسان علیخانی

علی فروغی می‌گوید: در دوره‌ی تازه شبکه ۳، استراتژی «سکوت» در برابر «دروغ» و «تهمت» به تاریخ پیوسته و همه اینها در موجی معکوس به اصل ایجاد آن برمی‌گردد.

واکنش مدیر شبکه سوم سیما به مطالب انتشار یافته علیه احسان علیخانی

واکنش مدیر شبکه سوم سیما به مطالب انتشار یافته علیه احسان علیخانی

عبارات مهم : اعتماد

علی فروغی می گوید: در دوره ی تازه شبکه ۳، استراتژی «سکوت» در برابر «دروغ» و «تهمت» به تاریخ پیوسته و همه اینها در موجی معکوس به اصل ایجاد آن برمی گردد.

به گزارش ایلنا، علی فروغی (مدیر شبکه سوم سیما) در تصویر العمل به خبرها و مطالب انتشار یافته راجع به احسان علیخانی در صفحه شخصی خود نوشت:

علاقه مندان سینما حتماً به یاد دارند که در فیلم تحسین شده است ی «محرمانه ی لس آنجلس»، روزنامه ای وجود دارد به نام «هاش هاش» که کار خاص اش انتشار مطالب افشاگرانه از فسادها و اتفاقات پشت پرده ی شهر لس آنجلس و حواشی زرد ستارگان هالیوودی هست. فیلم با متنی از این روزنامه شروع می شود و تصویری که از آن می سازد، تصویر یک رسانه ی جسور و افشاگر در برابر فسادهاست. ولی هر چه پیش می رویم، به تدریج مشخص می شود این روزنامه و سردبیرش «سید هاجنس» با بازی «دنی دویتو» اتفاقاً خود آلت دست مفسدین شهرند که در پوشش افشاگری، رقبا و دشمن های خود را بدنام می کنند.

این مقدمه را گفتم تا بگویم حکایت شبکه ی ۳ و حواشی خبری این روزهایش، چیزی است شبیه به همین ماجرای فیلم بالا. چنانکه چند روزیست نوبت یکی دیگر از اعضای خانواده ی شبکه ی ۳ شده است تا نشانه اتهامات «افشاگرانه» قرار گیرد. گویا افرادی که در این چند صباح سرمایه ی اجتماعی و اعتماد مردم نسبت به خود را از دست رفته می بینند، از «شرق» و غرب کمر به افشاگری بسته اند! دیروز حاج حسین یکتا و خبر دروغی در مورد موسسه ی مالی اعتباری اش و امروز احسان علیخانی و زد و بند با یک موسسه ی مالی اعتباری دیگر فاسد. انگار روایت قصه های مردم جرمی نابخشودنی هست. و بعضی به دنبال تخریب رسانه ملی و سرمایه های آن هستند.

اما دست اندرکاران «آشنا»ی این سناریوی نخ نما شده، باید بدانند که شبکه ۳ مهمترین سرمایه ی خود را اعتماد مردم و نیروی انسانی پاکدست خود می داند و از این سرمایه تا به آخر دفاع می کند. در همین راستا، بعد از سالها شنیدن قصه های مردم، فردا نوبت احسان علیخانی است تا قصه های خودش را جهت مردم روایت کند و براق با مردم از تهمت های اخیر بگوید.

در دوره ی تازه شبکه ۳، استراتژی «سکوت» در برابر «دروغ» و «تهمت» به تاریخ پیوسته و همه اینها در موجی معکوس به اصل ایجاد آن برمی گردد.

واکنش مدیر شبکه سوم سیما به مطالب انتشار یافته علیه احسان علیخانی

واژه های کلیدی: اعتماد | انتشار | روزنامه | احسان علیخانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog